نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمان وان ریمایند دارای امکاناتی از قبیل دپارتمان و گروه های کاری، ثبت کاربران و مدیران سیستم، تعریف پروژه و فعالیت های گروهی، ثبت فعالیت های روزانه To do list، سیستم ارجاع کار و وظایف، تعریف اکشن پلان، سیستم اطلاع رسانی Ready check، هدف گذاری، تقویم سازمانی و … می باشد. در ادامه تعدادی از قابلیت های نرم افزار ERP وان ریمایند را همراه با تصاویری از محیط آن معرفی خواهیم کرد.

امکانات نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی وان ریمایند

دپارتمان و گروه های کاری

امکان تعریف دپارتمان و گروه های کاری مختلف در نرم افزار ERP وجود دارد، که هر گروه کاری می تواند تعداد نامحدودی کاربر داشته باشد. به طور مثال گروه بازاریابی، گروه بازرگانی، گروه فروش، گروه خدمات و…. بر اساس نیاز مجموعه و سازمان می توانید این گروه ها را در نرم افزار مدیریت منابع سازمان ثبت و کاربران آنرا تعیین کنید.

هر گروه کاری شامل یک مدیر گروه است که می تواند به اطلاعات کاربران گروه کاری خود دسترسی داشته باشد و وظایف، فعالیت ها، اهداف و سطح دسترسی های آنها را ایجاد کند.

گروه های کاری در نرم افزار مدیریت منابع انسانی ERP
گروه های کاری در نرم افزار مدیریت منابع انسانی ERP

به وسیله سطع دسترسی می توانید تعیین کنید که هر کاربر به کدام قسمت از امکانات نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان دسترسی داشته باشد و بتواند کدام اطلاعات را اضافه، ویرایش و یا حذف کند.

مدیریت پروژه و کارهای گروهی

مدیریت پروژه و کار گروهی یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی نرم افزار ERP وان ریمایند است. به وسیله این قابلیت می توانید انواع پروژه ها و کارهای گروهی مختلف را ثبت کنید.

مدیریت پروژه و کار گروهی

می توانید اطلاعات کاملی از روند اجرای پروژه، درصد پیشرفت پروژه و گزارشات ثبت شده کاربران داشته باشید.

جریان پیشرفت پروژه

(( نمایش اطلاعات کامل مدیریت پروژه و کار گروهی ))

 

سیستم اطلاع رسانی یا Ready Check

قابلیت مهم اطلاع رسانی یا Ready check به مدیران سیستم این امکان را می دهد تا یک اطلاع رسانی یا کار گروهی زمان دار را برای کاربران ارسال کنند و در بازه زمانی مشخص (دد لاین) از آنها گزارش انجام دریافت کنند.

سیستم اطلاع رسانی

گزارش نهایی اطلاع رسانی

سیستم اطلاع رسانی

(( نمایش اطلاعات کامل سیستم اطلاع رسانی یا Ready Check ))

 

تقویم سازمانی

تقویم سازمانی یک تقویم فارسی خالی است که هیچ مناسبتی در آن وجود ندارد و فقط روزهای تعطیل رسمی در آن مشخص شده اند. کاربران بر اساس نیاز کاری میتوانند مناسبت ها و یا رویدادهای مختلف را روی تقویم ثبت کنند. بعد از ثبت رویداد در روی تقویم سازمانی تمامی کاربران از طریق یادآوری آن را در سیستم خود دریافت خواهند کرد. همچنین کاربر ایجاد کننده رویداد می تواند برای آن گزارش انجام و پیشرفت کار بنویسد.

تقویم سازمانی

(( نمایش اطلاعات کامل تقویم سازمانی))

فعالیت های روزانه یا to do list

مدیریت انجام کارهای روزانه را به این بخش از نرم افزار erp واگذار کنید. می توایند کارها را اولویت بندی کنید و برای هر کدام درصد انجام کار و گزارش پیشرفت بنویسید و یا آنها را به سایر کاربران ارجاع دهید. در صورتی که امکان انجام یک فعالیت در روز جاری وجود ندارد می توانید آن را به روزهای آینده انتقال دهید. فعالیت های ثبت شده در زمان تعیین شده از طریق هشدار در روی سیستم به کاربر یادآوری خواهند شد.

فعالیت های روزانه to do list

(( نمایش اطلاعات کامل نرم افزار to do list))

یادداشت های روزانه

اغلب انسان‌های موفق و شناخته‌شده عادت به نوشتن یادداشت روزانه دارند. یادداشت روزانه شامل ایده ها، فهرست کارها و وظایف، اهداف و آرزوها و… می باشد. در قابلیت بسیار کاربردی نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان وان ریمایند می توانید یادداشت های خود را روی تقویم شمسی نرم افزار ثبت، آنها را پرینت و یا بصورت PDF ذخیره کنید.

یادداشت های روزانه

دفترچه یادداشت

جدا از قابلیت یادداشت های روزانه در نرم افزار ERP وان ریمایند می توانید دفترچه یادداشت های مختلف ایجاد کنید که هر دفترچه می تواند شامل دسته بندی های مختلف و مجزا باشد. از این بخش می توانید برای ثبت گزارشات انفرادی استفاده کنید. همچنین همراه یادداشت می توانید انواع فایل را به یادداشت ها ضمیمه کنید.

نرم افزار دفترچه یادداشت

(( نمایش اطلاعات کامل نرم افزار یادداشت و گزارش نویسی))

هدف گذاری

یکی دیگر از قابلیت های بسیار مهم برنامه ERP برای کامپیوتر وان ریمایند هدف گذاری است. هدف گذاری عبارت است از یک هدف که برای رسیدن به آن مجموعه ای از فعالیت ها تعیین خواهند شد. مانند تصویر زیر می توانید یک هدف و فعالیت های آنرا ثبت کنید. برای هر فعالیت می توانید درصد پیشرفت و ارزش گذاری آنرا ثبت کنید.

ٍثبت هدفگذاری در برنامه هدف گذاری وان ریمایند

بعد از ثبت عنوان هدف و توضیحات آن، مدت زمان رسیدن به هدف و فعالیت های آن مانند تصویر زیر به بخش مدیریت اهداف باز خواهید گشت.

 

مجموعه فعالیت های تعریف شده برای رسیدن به هدف

(( نمایش اطلاعات کامل نرم افزار هدف گذاری ))

سایر امکانات نرم افزار

 • ثبت گروه های کاری (دپارتمان)
 • ثبت مخاطبین (افراد یا شرکتهایی که خارج از مجموعه با آنها ارتباط دارید)
 • ثبت کاربران و تعیین سطح دسترسی برای هر کاربر
 • ثبت یادآوری ها
 • ثبت یادآوری ها در بازه های تکرار (روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه)
 • نمایش یادآوری ها از طریق هشدار در روی سیستم کاربر
 • پرینت یادآوری ها و گزارش انجام آنها
 • نمایش یادآوری هایی که در زمان نمایش سیستم خاموش بوده است.
 • تقویم رسمی؛ با قابلیت نمایش تعطیلات، رویدادها و مناسبت ها رسمی کشور
 • ثبت پروفایل و لیست کارها جهت ثبت گزارش و پیگیری آن
 • ثبت گزارش مربوط به (اشخاص، کارها، پروژه ها و…) و تعیین تاریخ پیگیری بعدی
 • مشاهده و مرور گزارشات ثبت شده
 • مشاهده گزارشات آینده
 • دفترچه تلفن و ثبت شماره تلفن ها و مخاطبین
 • ثبت گروه و زیر گروه برای مخاطبین
 • قابلیت پرینت شماره ها و ورود اطلاعات از اکسل
 • ثبت شماره های ضروری
 • پرینت یادداشتها و Import و Export اطلاعات در قالب فایل Word
 • ثبت رویدادهای مهم
 • ارسال پیام بین کاربران نرم افزار
 • ثبت گذر زمان؛ جهت نمایش زمان یک رویداد،پروژه و یا گزارشات
 • تهیه نسخه پشتیبان
 • بازگردانی نسخه پشتیبان
 • ارسال پیامک به صورت تکی و گروهی
 • و….

با امکان سفارش سازی نرم افزار بر اساس نیاز و امکانات مورد نیاز مشتری. جهت نصب نسخه دموی نرم افزار از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید تا بعد از هماهنگی آخرین نسخه تحت شبکه نرم افزار برای شما نصب شود.

یک دیدگاه :

 1. با تشکر از عوامل محترم و برنامه نویس این برنامه جذاب و کاربردی بنده یکی از کارمندان شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود هستم که این شرکت وابسته به بانک مسکن می باشد و در سازمان بورس به نام ثرود سهام خود را عرضه کرده است ، ما از سال ۱۳۹۰ با این نرم افزار کار میکینم و تمامی کارهای ما را از جمله پشتیبانی مسائل مالی و یادآوری کارها ، تعیین اهداف و برنامه ریزی های شرکت ، ارتباط با مشتریان و.. را برایمان انجام میدهد . جدا از امکانات کاربردی و محیط کاربرپسند نرم افزار چیزی که برای ما از همه این مسائل مهم تر بوده و من را تشویق به این کرده است که این نرم افزار را به دیگران معرفی کنم خدمات پشتیبانی آن بوده که هر زمان مشکلی برای ما پیش آماده است آنها آن برای ما حل کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید