برنامه زمانبندی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

احتمالا شما هم بدلیل مشغله کاری زیاد یا وقتی که پشت کامپیوتر نشسته اید و درگیر کار با آن هستید برنامه روزانه یا کارهایی که قرار بود انجام دهید را فراموش کرده اید. بهترین کار برای جلوگیری از فراموشی و یادآوری کارها استفاده از نرم افزار زمان بندی می باشد که روی کامپیوتر و ویندوز نصب می شوند و شما می توانید برای کارهای خود یادآوری ایجاد کنیدتا سر ساعت به شما آلارم یا هشدار دهد. در ادامه شما را با یکی از بهترین نرم افزارهای زمانبندی فارسی برای کامپیوتر (وان ریمایند) و ویژگی ها و امکانات آن آشنا خواهیم کرد.

امکانات برنامه زمانبندی وان ریمایند

در بخش یادآوری کارهای روزانه می توانید برای کارها یادآوری ایجاد کنید تا در زمان تعیین شده در سیستم کاربر هشدار داده شوند. یادآوری ها حتی اگر نرم افزار در حال اجرا نباشد بازهم نمایش داده می شوند. جدا از امکانات بخش برنامه ریزی و یادآوری ها به وسیله امکانات بخش زمان بندی می توانید کارهای روزانه را ثبت کنید.

ثبت یادآوری جدید

فعالیت های روزانه To Do List

فعالیت های شخصی و کاری را در این بخش ثبت می کنید. همانند تصویر زیر می توانید برای هر فعالیت اولویت بندی تعیین کنید و درصد انجام شدن کار و وضعیت هر فعالیت را ثبت کنید. امکان انتقال و تعویق هر فعالیت به تاریخ جدید وجود دارد و می توانید برای هرکدام از فعالیت ها گزارش انجام و پیشرفت بنویسید. با ثبت هر فعالیت، در زمانی که برای آن تعیین شده است در روی سیستم کاربر آلارم (هشدار) داده می شود.

فعالیت های روزانه یا to do list

 

رویدادهای خود را در حالت های مختلف (گذر زمان، خط زمان، رویداد های مهم و چشم انداز) می توانید ثبت کنید. در ادامه هر کدام از امکانات نرم افزار معرفی می شوند.

 

گذر زمان

گذر زمان رویداد های خاص شما هستند که مدت زمان باقیمانده و یا سپری شده آن با جزئیات کامل زمانی نمایش داده می شوند. گذر زمان می تواند یک موفقیت بزرگ، یک اتفاق شیرین، یک مناسبت مهم، یک رویداد خاص، یک خاطره دل انگیز و هر رویدادی که برای شما مهم است، باشد.

گذر زمان در نرم افزار برنامه ریزی

 

رویدادهای مهم

رویداد های مهم، رویدادهای روزانه و به یادماندنی شما هستند که زمان باقیمانده و یا سپری شده از آن بر حسب روز و ماه و تاریخ آن نمایش می دهد.

رویداد های مهم در نرم افزار برنامه ریزی

خط زمان

رویداد ها و مناسبت ها را می توانید در قالب خط زمان ثبت کنید.در این حالت برای هر رویداد می توانید یک حالت زمانی انتخاب کنید. در نرم افزار می توانید از ۴۸ حالت زمانی مانند تصویر زیر استفاده کنید.

خط زمان

حالت نمایش خط زمان در نرم افزار

نرم افزار یادآوری

 

چشم انداز

در امکان جدید و منحصر به فرد چشم انداز می توانید آلبوم های عکس ایجاد کنید و عکس های خود را به آن بچسبانید. میتوانید بی نهایت چشم انداز ایجاد کنید.در تصویر زیر نمونه ای از یک چشم انداز با عنوان طبیعت بهار را مشاهده می کنید.

چشم انداز در نرم افزار برنامه ریزی

تقویم رسمی

در تقویم اختصاصی نرم افزار رویدادها، مناسب ها و تعطیلات رسمی و مذهبی در روی تقویم نمایش داده می شوند.

نرم افزار تقویم شمسی

تقویم شخصی

تقویم شخصی یک تقویم خالی است که تنها روزهای تعطیل رسمی روی تقویم نمایش داده می شوند و کاربر بر اساس نیاز خود برای روزها مناسبت و یا رویداد تعیین میکند. این قابلیت برای کنکوری ها، مدیران پروژه و کسانی که کارهای خود را زمان بندی می کنند بسیار کاربردی است. روزهایی که برای آن مناسب،یادداشت و یا قرار ملاقات تعیین شده است با علامت ستاره روی تقویم مشخص می شوند.

 

نرم افزار تقویم شخصی و شمسی

 

امکانات کلی نرم افزار زمان بندی وان ریمایند:

  • ثبت یادآوری
  • مشاهده لیست یادآوری ها
  • گروه بندی یادآوری ها
  • فعالیت های روزانه
  • گذر زمان
  • رویدادهای مهم
  • خط زمان
  • چشم اندازها 
  • تقویم رسمی
  • تقویم شخصی

دانلود برنامه زمان بندی فارسی برای کامپیوتر وان ریمانید

جهت دانلود نرم افزار زمانبندی وان ریمایند می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت ۲ روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید

دانلود برنامه زمان بندی وان ریمانید

قبل از نصب نرم افزار اگر آنتی ویروس کسپرسکی روی سیستم شما نصب است لازم است تا اتمام نصب نرم افزار موقتا غیرفعال گردد. همچنین برای اجرای صحیح نرم افزار نیاز هست که نرم افزار های زیر هم روی سیستم شما نصب شوند.