نرم افزار دفترچه تلفن

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نرم افزار دفترچه تلفن وان ریمایند یک سامانه بسیار ارزشمند برای همه کسب و کارها و شرکت ها می باشد. چرا که یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های هر نوع کسب و کار و فرآیند ارتباط با مخاطبین است. برنامه دفترچه تلفن وان ریمایند با توانایی گروه بندی مخاطبین، ثبت آیتم های مورد نیاز از جمله تلفن ها، آدرس، ایمیل ، شغل ،ای دی شبکه های اجتماعی و … یک بانک اطلاعاتی قوی از مخاطبین مجموعه شما تشکیل داده و با داشتن جستجوی پویا و هوشمند میتواند به سادگی بر اساس پارامتر های مورد نیاز شما مخاطبین را جستجو نماید. همچنین با توجه به قابلیت استفاده تحت شبکه میتواند نرم افزار ثبت اطلاعات شخصی و اداری کاربردی برای شرکت ها و موسسات باشد.

امکانات نرم افزار دفترچه تلفن برای ویندوز وان ریمایند

نرم افزار دفترچه تلفن

گروه بندی مخاطبین و شماره ها

در ادامه شما را با امکانات نرم افزار دفترچه تلفن برای کامپیوتر وان ریمایند و نحوه کارکرد آن آشنا خواهیم کرد، برای شروع به کار و ثبت شماره تلفن ها مانند تصویر زیر گروه ها و زیر گروه های لازم را ایجاد کنید.

دسته بندی مخاطبین

کافی است در فضای خالی راست کلیک کنید تا منوی گروه بندی مخاطبین نمایش داده شود به آسانی می توانید گروه ها و زیر گروه های نامحدودی ایجاد کنید

نرم افزار دفترچه تلفن امکان ثبت و مدیریت شماره تلفن

با کلیک روی ثبت مخاطب جدید مانند تصویر زیر می توانید مخاطبین و شماره تلفن ها را ثبت کنید.

ثبت مخاطب جدید

در صورتی که لیست شماره های شما در فایل اکسل قرار دارند و قصد دارید آنها را به نرم افزار انتقال دهید این کار به آسانی امکان پذیر است. کافی است روی دکمه ورود مخاطبین از  اکسل کلیک کنید و سپس فایل اکسل خود را انتخاب کنید تا شماره تلفن ها به نرم افزار اضافه شوند

 

  • ذخیره به فرمت اکسل: نتیجه جستجو و یا لیست شماره ها را می توانید به فرمت فایل اکسل ذخیره کنید.
  • پرینت شماره ها: می توانید لیست شماره ها را پرینت بگیرید. نتیجه جستجو، شمارهای یک گروه و یا زیر گروه را پرینت کنید

 

جستجو در بین شماره تلفن ها با نرم افزار دفترچه تلفن

مانند تصویر زیر به ۳ روش می توانید جستجوی را انجام دهید و مخاطبین را پیدا کنید.

جستجو در نرم افزار دفترچه تلفن

 

نتایج حاصل از جستجو را می توانید پرینت بگیرید و یا آن را به فرمت نرم افزار اکسل ذخیره کنید. در قابلیت جدید میتوانید نوع فیلدهای نرم افزار ثبت شماره تلفن را بر اساس نیاز خود تغییر دهید. در صورت تغییر عنوان فیلدها، اطلاعات دفترچه تلفن و پرینت ها و خروجی فایل اکسل با تغیرات جدید کاربر انجام خواهد گرفت.

 

تغییر عنوان فیلدهای دفترچه تلفن

نرم افزار دفترچه تلفن

مانند تصویر بالا کاربر بر اساس نیاز خود می تواند عنوان فیلدهای دفترچه تلفن را تغییر دهد

 

لیست شماره تلفن های ضروری در نرم افزار دفترچه تلفن

در این قسمت از نرم افزار دفترچه تلفن کامپیوتر وان ریمایند شما می توانید لیستی از شماره تماس های ضروری را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.

تلفن های ضروری

 

ارسال پیامک در نرم افزار دفترچه تلفن

می توانید برای مخاطبین خود به صورت تکی و یا به صورت گروهی ارسال پیامک انجام دهید

نرم افزار ارسال پیامک

 

شما برای دانلود نرم افزار وان ریمایند که یکی از بخش های آن دفترچه تلفن می باشد می توانید از طریق لینک زیر آنرا دانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنید.

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن برای کامپیوتر

جهت دانلود برنامه دفترچه تلفن وان ریمایند می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت ۲ روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید

دانلود برنامه دفترچه تلفن برای کامپیوتر

قبل از نصب نرم افزار اگر آنتی ویروس کسپرسکی روی سیستم شما نصب است لازم است تا اتمام نصب نرم افزار موقتا غیرفعال گردد. همچنین برای اجرای صحیح نرم افزار نیاز هست که نرم افزار های زیر هم روی سیستم شما نصب شوند.