نرم افزار برنامه ریزی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نرم افزارهای مدیریت زمان و برنامه ریزی با هدف کمک به اشخاص و سازمان ها برای مشخص کردن وظایف و کارها طراحی شده اند. یکی از بهترین نرم افزار های برنامه ریزی وان ریمایند است که شما می توانید وظایف و اهداف روزانه، هفتگی و ماهانه خود را مشخص کنید. این نرم افزار بر روی کامپیوتر و ویندوز نصب می شود و شما می توانید برنامه ریزی هایی خود را به آسانی طرحی کنید و آنها را مدیریت کنید. در ادامه امکانات این بخش از نرم افزار معرفی خواهند شد.

 

ثبت برنامه ها

 

در این قسمت از نرم افزار برنامه ریزی برای کامپیوتر وان ریمانید شما می توانید برنامه ریزی های خود را در سه بازه زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه ثبت کنید.

 

 

هر برنامه از مجموعه ای از فعالیت ها تشکیل می شوند که شما قرار است در دوره زمانی تعیین شده آنها را انجام دهید. در نرم افزار برنامه ریزی فارسی وان ریمانید، مانند تصویر زیر شما می توانید برای هر برنامه ای که ثبت کرده اید، فعالیت هایی که لازم است در آن بازه انجام شوند را ایجاد می کنید.

 

 

مدیریت برنامه ریزی ها

 

 براحتی می توانید برنامه هایی را که ایجاد کرده اید را مدیریت کنید. بطور مثال شما با استفاده از نرم افزار برنامه ریزی شخص وان ریمایند یک برنامه روزانه نوشته اید و تعدادی فعالیت یا وظایف در آن ایجاد کرده اید مانند: خوردن صبحانه، شروع مطالعه کتاب فیزیک، استراحت و… وقتی شما یکی از این وظایف را انجام دادید می توانید تیک انجام شدن آنرا بزنید.

 

 
 

در هر برنامه می توانید اهداف و کارهای انجام شده روز جاری و تصمیمات و اهداف آینده را تعیین کنید. در صورت نیاز می توانید برنامه ریزی ها را در سایر A5 پرینت کنید

 

امکان مشاهده لیست تمامی برنامه ریزی های ایجاد شده در نرم افزار فراهم می باشد و هرکدام از آنها را براحتی می توانید ویرایش کنید.

 

 

 

هدف گذاری

 

هدف گذاری عبارت است از یک هدف که برای رسیدن به آن مجموعه ای از فعالیت ها تعیین خواهند شد

مانند تصویر زیر می توانید هدف خود را تعیین و فعالیت های آن را ثبت کنید.

 

 

 

مانند تصویر زیر می توانید فعالیت ها را مدیریت کنید و گزارش کار هر فعالیت و درصد پیشرفت هر فعالیت را ثبت کنید

 

 

 

نحوه تغییر درصد پیشرفت فعالیت های هر هدف

 

برای دانلود نرم افزار وان ریمایند از لینک زیر استفاده نمایید. شما میتوانید نرم افزار را دانلود کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

دانلود نرم افزار برنامه ریزی فارسی وان ریمایند

جهت دانلود نرم افزار مدیریت زمان برای کامپیوتر وان ریمایند می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت ۲ روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید

دانلود نرم افزار برنامه ریزی برای کامپیوتر

قبل از نصب نرم افزار اگر آنتی ویروس کسپرسکی روی سیستم شما نصب است لازم است تا اتمام نصب نرم افزار موقتا غیرفعال گردد. همچنین برای اجرای صحیح نرم افزار نیاز هست که نرم افزار های زیر هم روی سیستم شما نصب شوند.