برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

قطعا همه ی ما سابقه نوشتن در دفترچه های کاغذی را داشته ایم، که با گذشت مدت زمان کمی اطلاعات درون آن را بنا به دلیلی از دست داده ایم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی ما امکانات بیشتری در اختیار داشته و می توانیم تمامی نکات ضروری و اطلاعات مفید روزانه خود را در نرم افزار دفترچه یادداشت ثبت کنیم.

در ادامه برنامه دفترچه یادداشت وان ریمایند و امکانات آن را معرفی خواهیم کرد.

 

 

امکانات برنامه دفترچه یادداشت وان ریمایند

ایجاد و ویرایش دفترچه یادداشت ها

در نرم افزار دفترچه یادداشت می توانید دفترچه یادداشت های مختلف ایجاد کنید. هر دفتر یادداشت می تواند شامل گروه و زیرگروه های مختلف  نامحدودی باشد.

 

 

نرم افزار دفترچه یادداشت

 

 

در این بخش از دفترچه یادداشت دیجیتال می توانید یک دفترچه یادداشت جدید ایجاد کنید و یا مواردی که از قبل وجود داشتند را ویرایش و یا حذف کنید. در صفحه اصلی نت برداری نام هر دفترچه یادداشت مشاهده می شود که با دو بار کلیک روی هر کدام وارد یادداشت های آن دفترچه می شوید. در بخش جستجو می توانید در بین یادداشت های تمام دفترچه ها جستجو کنید.

 

لیست دفترچه یادداشت ها

مدیریت یادداشت ها

با دوبار کلیک رو هر دفترچه یادداشت، مانند تصویر زیر به بخش مدیریت یادداشت های دفترچه وارد می شو ید. با کلیک روی هر دسته، یادداشت های آن نمایش داده می شوند.

 

گروه بندی نرم افزار دفترچه یادداشت

 

دسته بندی کردن یادداشت ها

جهت اضافه کردن یا ویرایش دسته روی بخش دسته ها راست کلیک کنید. با کلیک روی آن منویی به شکل زیر باز می شود.

 

دسته بندی در دفترچه یادداشت

با انتخاب ویرایش یا حذف دسته، می توانید دسته ای را که انتخاب کرده اید ویرایش کنید و یا آنرا حذف کنید. با کلیک روی افزودن یاداشت جدید یک یادداشت خالی ایجاد می شود. با تایپ و ورود اطلاعات در آن کادر نوشته ها به صورت خودکار ذخیره می شود.

 

 

امکانات هر یادداشت عبارتند از:

 

  • پرینت یادداشت: با انتخاب آن کادری باز می شود که یادداشت جاری را در قالب فایل ورد ذخیره می کند که بعد از تنظیم فونت دلخواه آنرا چاپ کنید.

 

  • ذخیره یادداشت: یادداشت جاری را ذخیره میکند.
  • حذف یادداشت: یادداشت جاری را حذف میکند.
  • ذخیره در ورد: یادداشت جاری را در قالب فایل ورد ذخیره میکند.
  • افزودن متن: می توانید متنی را از فایلهای ورد به یادداشت اضافه کنید.

 

یادداشت روزانه تقویم دار (تقویم فارسی)

 

دفترچه یادداشت کارهای روزانه مستقل از بخش دفترچه یادداشت است. برای هر روز می توانید یک یادداشت بنویسید. برای این کار در روی تقویم سمت راست روی روز مورد نظر کلیک کنید اگر یادداشتی را قبلا ثبت کرده باشید را نمایش می دهد و یا می توانید یک یادداشت جدید را ثبت کنید.

 

 

یادداشت های روزانه

 

برخلاف بخش یادداشت ها این بخش دسته بندی ندارد. از قسمت ماه و سال می توانید تاریخ تقویم را تغییر دهید. مناسبت و وضعیت تعطیلی هر روز از تقویم رسمی کشور مشخص می شود.

 

به وسیله بخش جستجو می توانید در بین یادداشت های ثبت شده بدون محدودیت در تاریخ آن ، یادداشت های مورد نظر را پیدا کنید و آنها را به صورت یکجا به فرمت فایل ورد ذخیره کنید. همچنین می توانید یادداشت هر روز را در قالب فایل ورد ذخیره کنید.

 

برای دانلود نرم افزار وان ریمایند از لینک زیر استفاده نمایید. شما میتوانید نرم افزار را دانلود کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت فارسی وان ریمایند

جهت دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت حرفه ای وان ریمایند می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت ۲ روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت

قبل از نصب نرم افزار اگر آنتی ویروس کسپرسکی روی سیستم شما نصب است لازم است تا اتمام نصب نرم افزار موقتا غیرفعال گردد. همچنین برای اجرای صحیح نرم افزار نیاز هست که نرم افزار های زیر هم روی سیستم شما نصب شوند.